Multimodālie kravu pārvadājumi

Efektīvi kombinējot dzelzceļa, automašīnu, jūras un aviācijas transportu, veicot kravu starptautiskos pārvadājumus, nodrošinām optimālus transportēšanas termiņus un cenu. Turklāt, multimodālie kravu pārvadājumi ļauj nodrošināt reālu piekļūšanu jebkurā tālā un grūti pieejamā pasaules punktā. Mūsu uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze multimodālo kravu transportēšanā. Šis virziens ir profilējošs un aizņem vairāk nekā 50% no mūsu izpildītajiem kravu pārvadājumiem.


Lielgabarīta un smagu kravu piegādāšanai mēs varam piedāvāt integrētu risinājumu. Kombinētie kravu pārvadājumi ļauj izvēlēties optimālāko piegādāšanas paņēmienu, kas Jums ļaus līdz minimumam samazināt transportēšanas izdevumus.


Augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšana balstās uz Baltijas un starptautisko kravu pārvadājumu tirgu, pasaules ostu specifikas pārzināšanu, līgumiem, kas noslēgti ar dažādām kuģniecības līnijām, autotransporta, dzelzceļa un konteineru pārvadājumu uzņēmumiem, kas ļauj veikt kravu pārvadājumus kombinēti, izmantojot vairākus transporta veidus ar nosacījumu "no durvīm līdz durvīm".


Laika gaitā mēs esam izstrādājuši daudzas loģistikas ķēdes, kas ļauj optimizēt kravu piegādi, izmantojot dažādus transporta veidus. Mums ir iespēja izstrādāt jaunus kravu piegādāšanas variantus, kas paredzēti īpaši Jums, kā arī optimizēt jau esošās loģistikas ķēdes.

 


 

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

 

Mēs piedāvājam pilnu loģistikas pakalpojumu komplektu, izmantojot dzelzceļa transportu:

  • dzelzceļa kravu pārvadājumi jūras 20' un 40' pēdu konteineros
  • kravu pārvadājumi SM konteineros
  • kravu pārvadājumi segtos standarta vagonos, paaugstinātas ietilpības vagonos no 158 m3 līdz 240 m3, kā arī 918. un 800. sērijas termosvagonos
  • nestandarta kravu pārvadājumi, tajā skaitā, izmantojot laukuma tipa transportierus (tips 3912, modelis 146063). Kravnesība – 120 t.
  • transportēšanas maksājumu apmaksa NVS un Baltijas valstīs.

 

  CF&S Dzelzceļa projekti (PDF)

 


 

Jūras kravu pārvadājumi

 

Mēs piedāvājam kvalificētus kravu pārvadājumus pa jūru no/uz jebkuru pasaules valsti caur Rīgas ostu un citām Eiropas ostām. Mūsu uzņēmumam ir apkalpošanas līgumi ar vairākām jūras konteineru līnijām, kā arī aģentu tīkls Eiropā, ASV, NVS un Tālo Austrumu valstīs, kas ļauj piedāvāt mūsu klientiem visizdevīgākos nosacījumus gan atbilstoši termiņiem, gan kravu pārvadājumu nosacījumiem, gan saskaņā ar cenu.

 

Piedāvājam pilnu pakalpojumu komplektu, kas saistīts ar kravu pārvadājumiem pa jūru:

  • konteineru pārvadājumi ar 20', 20'High-Cube, 40', 40' High-Cube, 45’ konteineriem, kā arī ar Pallet-Wide konteineriem, no sāniem piekraujamajiem konteineriem, kā arī nestandarta kravu pārvadājumi, izmantojot īpašus Flat Rack un Open Top konteinerus. Konteineru apstrāde ostās.
  • multimodālo (konteiners/automašīna, konteiners/dzelzceļš u.tml.) konteineru pārvadājumi caur ostām: Rīga, Tallina, Hamburga, Brēmerhafena, Roterdama, Antverpene u.c.
  • vispārējo kravu pārvadājumi, ietverot beramkravu un gāžamkravu, kā arī iekārtu, mašīnu un nestandarta gabarīta kravu piegādi
  • kuģu fraktēšana
  • kravu ekspeditēšana ostā, tajā skaitā neatkarīgu kravu kvalitātes un kvantitātes ekspertīžu organizēšana un veikšana; kravu pieņemšana, uzglabāšana un pārkraušana ostās; iekraušana/izkraušana no kuģiem; eksporta/importa dokumentu sagatavošana un noformēšana

Izmantojot jūras kravu pārvadājumus, mēs nodrošināsim klienta budžetam visekonomiskāko un optimālāko kravas piegādi no jebkuras vistālākās pasaules vietas.

 

 

Kontakti Portfelis