CF&S Estonia iegādājusies Latvijas loģistikas uzņēmumu

03.10.2012

TALLINA, 3. oktobris, BNS – Transportēšanas un loģistikas grupa AS „CF&S Estonia” noslēgusi darījumu par uzņēmuma SIA „Transekspedīcija LV” visu akciju iegādi. Pēc nepieciešamajām procedūrām „CF&S Latvia” un „Transekspedīcija LV” apvienosies un to pakalpojumi tiks sniegti zem „CF&S” preču zīmes.

 

„Transekspedīcija LV” (dibināts 2001. gadā) veiksmīgā noliktavas turētāja darbība un uzņēmuma sauszemes un dzelzceļa transporta pārvadājumu kapacitāte ievērojami paplašinās SIA „CF&S Latvia” (2005. gadā dibināta „CF&S Estonia” filiāle) sniegtos transportēšanas un kuģu aģentēšanas pakalpojumus, trešdien ziņoja „CF&S Estonia”.

 

Pēc „CF&S Estonia” teiktā, apvienotais uzņēmums kļūs par vienu no lielākajiem loģistikas uzņēmumiem Latvijā, kas strādās pats ar savu sauszemes transportu un ritošo sastāvu. Uzņēmums sniedz sauszemes un dzelzceļa transporta pakalpojumus Eiropas Savienībā un NVS valstīs, kā arī veic lielgabarīta kravu pārvadāšanu un darbojas kā kuģu aģents un noliktavas turētājs. Apvienotajā uzņēmumā strādās visi 50 pašreizējie darbinieki.

 

Šī darījuma konsultanti bija advokātu biroji „Pohla & Hallmägi”, „Ernst & Young Baltic” un „Keystone Advisers”.

 

„CF&S Estonia” valdes loceklis Kuno Väin pievienosies „Transekspedīcija LV” valdes loceklim Rostislavam Derečinskim un būs atbildīgs par „CF&S” grupas darbības attīstību Baltijas valstīs. Līdz šī gada beigām Väin nodos savus pašreizējos galvenā izpilddirektora pienākumus Harri Rästas, kurš kopš 17. septembra ir „CF&S Estonia” valdes loceklis.

 

Kā AS „Baltic Maritime Logistics Group” apakšgrupai, „CF&S Estonia” ir filiāles arī Maskavā un Sanktpēterburgā. Grupa sniedz sauszemes, dzelzceļa un gaisa transportēšanas, kravu uzglabāšanas un distribucijas, kuģu un kuģu līniju aģenta, kā arī līgumreisu pakalpojumus Baltijas un citās Eiropas un NVS valstīs.

 

Pagājušajā gadā „CF&S Estonia” konsolidētās grupas ienākumi pieauga par 22%, sasniedzot 36,4 miljonus eiro, un tās peļņa pieauga par 44%, sasniedzot 2,8 miljonus eiro.


 

Tallinas redakcija +372 610 8821,

 

Baltijas ziņu aģentūra BNS